ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ

Міністерство освіти і науки України

Коледж торгівлі економіки

Провівши найкращі роки свого життя в стінах коледжу торгівлі та економіки вчорашній школяр вчиться самостійно обробляти навчальний матеріал, застосовувати теоретичні знання на практиці. Наші випускники можуть як продовжувати навчання в університеті, так і почати кар'єру, адже нашою навчальною програмою передбачені практичні завдання, які необхідні не лише в навчанні, а й безпосередньо в роботі. Більш того, коледж економіки і торгівлі міста Києва співпрацює з Академією праці, соціальних відносин і туризму, що означає для наших студентів зарахування на третій курс бакалаврату академії, якщо вони побажають продовжити навчання.

Коледж торгівлі економікиВища освіта зараз цінується роботодавцями як ніколи раніше. У виборі навчального закладу батьки та абітурієнти часто звертають увагу на його статусність, упускаючи якість наданої освіти і матеріально-технічну базу ВНЗ. Робота нового державного коледжу другого рівня акредитації міжнародної торгівлі та економіки, який був заснований в 2001-му році, випробувана кількома поколіннями фахівців, які вже знайшли своє місце в житті.

Коледж торгівлі (економіки) видає своїм випускникам не тільки атестат про повну загальну середню освіту, але також і диплом молодшого спеціаліста за обраною спеціальністю після закінчення навчання.

В коледж міжнародної торгівлі та економіки бажаючі можуть вступити на базі останніх трьох класів старшої школи. Ми готуємо до вступу до нашого ВНЗ з української мови, математики та історії України. Після зарахування студента навчають доценти, доктори наук і викладачі університетів. Така обстановка сприяє адаптації студентів до самостійного життя і навчанні в університеті.

Вибравши для своєї дитини коледж торгівлі (економіки), Ви забезпечите йому світле майбутнє в сфері права або економіки - найбільш перспективних напрямках за кордоном.