ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІМіністерство освіти і науки України

 

 

Торгово економічний коледж після 9 класу


Після випуску з середньої школи багато підлітків починають серйозно замислюватися про те, що зовсім скоро їм доведеться вступати в доросле життя. І багато хто з них хочуть після 9 класу вступати в коледж, Торгово економічний не виняток - до нас щорічно приходять молоді перспективні люди, яким доводиться проходити конкурс, щоб довести, що вони дійсно варті уваги професорів нашого рівня.

Торгово економічний коледж після 9 класуТоргово економічний коледж після 9 класу допоможе Вам знайти своє місце в житті і стати першим в улюбленій сфері. Приходьте на день відкритих дверей і питайте більше про переваги навчання в нашому навчальному закладі.


Після 9 класу в Торгово економічному коледжі ми готуємо молодших спеціалістів зі спеціальностей «Право» та «Економіка». Студент-економіст Торгово економічного коледжу, що надійшов після 9 класу, має право вибрати один із напрямів навчання: менеджмент, маркетинг, фінанси або підприємництво. Велика частина навчального процесу відведена під практичне освоєння. Молодого спеціаліста залучають до праці і готують до майбутньої професії.

Вступайте у Торгово економічний коледж після 9 класу і не сумнівайтеся в своєму майбутньому - ми разом пройдемо найскладнішу частину вдосконалення.

Провідні фахівці ВНЗ навчать вчорашнього школяра самостійності і відповідальності. У Торгово економічному коледжі відразу після 9 класу першокурсник увіллється в незнайому йому середу. Ці роки після нададуть найбільший вплив на формування особистості, тому радимо вибирати з розумом, що робити після випуску з середньої школи.