ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ

Міністерство освіти і науки України

Коледж економіки після 9 класу

Коледж економіки після 9 класуКоледж економіки після 9 класу - це відмінне рішення, якщо Ви вже точно визначилися зі своєю майбутньою професією і вона буде складатися саме в цій сфері. В такому випадку Ви можете не втрачати час і практично відразу приступити до проходження профільних предметів, що в подальшому може мати велике значення для Вас.

Хоч після 9 класу, наш коледж економіки і не єдиний, але ми намагаємося робити програму навчання максимально цікавою і в той же час змістовної. І багато наших студентів в подальшому продовжують навчання або відразу йдуть на роботу в даному напрямку, так як ми зуміли прищепити їм інтерес до економіки. А якщо Ви навпаки, вирішите продовжити навчання в іншому напрямку, то завдяки коледжу економіки після 9 класу Ви не втратите зайвого часу, як якщо б надійшли до ВНЗ після 12 класу.

Наш коледж економіки після 9 класу пропонує відразу кілька основних варіантів навчання, що дозволить Вам вибрати оптимальний варіант, виходячи з Ваших побажань і знань.

Хоч ми і називаємо свій коледж (після 9 класу) економічним, але у нас також проходять навчання і фахівці в сфері права, що також є досить затребуваним напрямком. Але який би варіант Ви не вибрали, ми будемо раді прийняти будь-яких студентів і надати їм повний курс навчання за обраною спеціальністю.

На сайті нашого коледжу економіки (9 клас) Ви можете знайти безліч інформації щодо «життя» нашого навчального закладу, його особливостей і переваг. Але якщо у Вас все ще є які-небудь питання або Ви хочете поспілкуватися з кимось з адміністрації, Ви можете як зателефонувати, так і приїхати особисто. Також у нас бувають дні відкритих дверей і різні заходи, які Ви також можете вільно відвідати!