ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ

Міністерство освіти і науки України

Економічні коледжі Києва

Економічні коледжі КиєваВибір майбутньої професії турбує кожну молоду людину. Сьогодні велика кількість молоді цікавиться не лише вищою освітою та дипломом “бакалавра”, “магістра”, але й дипломом “молодший спеціаліст”. Навчальні заклади сьогодні пропонують велику кількість різноманітних напрямків, серед яких одним з найпоширеніших є економічний. Пройти навчання за таким напрямком пропонують різні економічні коледжі Києва. 
Вибір навчального закладу — важливий крок, який вплине на якість навчання, на рівень знань, які майбутній студент отримає, тому робити цей крок треба відповідально. Не всі економічні коледжі Києва можуть забезпечити необхідний рівень матеріальної бази, який необхідний для якісного навчання.
Обираючи серед економічних коледжів Києва, слід звернути увагу на професіоналізм викладачів, матеріальну та методичну базу, вартість навчання. Якщо коледж працює при вищому навчальному закладу, куди можна після коледжу поступити, це буде перевагою.

Економічні коледжі Києва представлені у великому різноманітті, але одним з найкращих, безперечно, є Коледж міжнародної торгівлі.

Наш навчальний заклад здійснює прийом на денну форму навчання на базі 9, 10 та 11 класів. Також учням дев'ятих класів ми пропонуємо підготовчі курси з української мови, математики, історії України.
Сучасна навчальна база дозволяє нам бути одним з провідних навчальних закладів серед економічних коледжів Києва та гарантувати якісне навчання. У нас кожен зможе обрати одну з сучасних спеціальностей та стати справжнім фахівцем в цій галузі.
Якщо Вас цікавлять гідні економічні коледжі Києва, пропонуємо звернути увагу на наш навчальний заклад.